půjčovna lodí Ploučnice
jh

Půjčovna lodí Ploučnice – Klokočí.cz

Vybavení půjčovny Klokočí.cz na Ploučnici

Kánoe Samba: V naší půjčovně Klokočí máme moderní kánoe Samba od společnosti Železný (jako jediná půjčovna lodí na Ploučnici), Samby jsou oproti plavidlům typu vydra stabilnější, což ocení hlavně začátečníci, co se vám však bude na Ploučnici hodit nejvíce je prostornost téhle lodi. Mrkněte na obrázek nad tímto textem, v lodi má vodák dva padesáti litrové barely a může si ještě krásně natáhnout nohy. Tvar sedaček a jejich vybrání ve spodní části umožňuje pohodlné zakleknutí do lodi.
Pádla: V půjčovně lodí Ploučnice – Klokočí.cz máme pádla různých délek odlišená barevným provedením, pádla jsou plastová s duralovou žerdí potaženou bužírkou, aby nestudila. Výrobcem našich pádel je firma TNP.
Plovací vesty: K dispozici jsou komfortní vesty Hiko s moderním sportovním střihem v provedení Safira a Swift, samozřejmě nechybí ani vesty Baby pro ty nejmenší.
Vesta Baby pro malé vodáky je vybavena záchranným límcem a rozpínacím popruhem na přezku mezi nohama, který brání vyklouznutí z vesty. V předu se zapíná dvěma přezkami s nastavitelnými popruhy. Je certifikovaná jako záchranná vesta s možností použití i pro neplavce.
Barely: Ke každé lodi si můžete zapůjčit dva padesáti litrové barely, které jsou vyrobené na zakázku přímo do našich kánoí Samba, takže do lodí padnou na míru.
Přídavná sedátka pro děti: Ke kánoím vám rádi zapůjčíme sedátka pro děti. Když nepovezete velké barely vejde se vám do lodi přídavné sedáto pro porcelánek (vejdou se na něj dvě malé děti vedle sebe).